
Algemene Ledenvergadering 2025
Een gezonde en duurzame landbouw met Landinzicht: een visie van Marjan Minnesma van Urgenda
Het bestuur is verheugd dat Marjan Minnesma van Urgenda komt spreken op de Algemene Ledenvergadering a.s. donderdag 30 oktober.
Marjan Minnesma heeft vanuit de noodzaak tot aanpassing aan de huidige tijd van ons landbouw- en voedselsysteem, een visie geschreven.
Er is een transitie nodig van het gehele voedselsysteem. Dit is een opgave voor de hele maatschappij: het vraagt verandering bij overheden, burgers en supermarkten.
Momenteel dragen de boeren de meeste lasten en de grootste risico’s. Daarom komt Urgenda met concrete voortellen voor een gezonde en duurzame landbouw. Samengevat in het ‘Zeven-vinkjes-voorstel’: een verdienmodel voor een gangbaar, grondgebonden agrarisch bedrijf.
Het bestuur is enthousiast en nieuwsgierig naar deze 7 vinkjes. Wat kunnen wij als verenging voor agrarisch natuur- en landschapsbeheer met deze concrete voorstellen.
Wij zien uit naar onze ledenavond, komt u ook?
Namens het bestuur,
Frank de Wit, voorzitter.
De agenda en stukken voor deze Algemene Ledenvergadering volgen later, let op de WLD Nieuwsbrief voor leden.
Datum: donderdag 30 oktober 2025
Locatie: Hotel De Rijper Eilanden
Inloop: vanaf 19:30 uur. Start 20:00 uur.