• TEAM

Het team van Water, Land & Dijken bestaat uit projectleiders, veldcoordinatoren en administratief medewerkers. Ze vormen de werkorganisatie van Water, Land & Dijken.

Walter Menkveld

Teamleider

w.menkveld@waterlandendijken.nl

Jan Kees den Rooijen

Financieël manager

jc.rooijen@waterlandendijken.nl

Winnie van der Kroon

Secretariaat medewerker

info@waterlandendijken.nl

Susette Luger

Project ondersteuning

s.luger@waterlandendijken.nl

Martine Bijman

Projectleider Agrarisch en Particulier Natuurbeheer

m.bijman@waterlandendijken.nl

Annemarie Koelemeijer

Projectleider Bodem & Water, boerderijeducatie, plattelandsrecreatie

a.koelemeijer@waterlandendijken.nl

Niki Wensink

Projectleider

n.wensink@waterlandendijken.nl

Els Wennekers

Project uitvoering

e.wennekers@waterlandendijken.nl

Els van Leeuwen

Financieël medewerker

e.leeuwen@waterlandendijken.nl

Thom Hoveling

Veldcoördinator/junior projectleider

Mobiel tel nr.: 06 – 154 29 987
Werkgebied: Schermer, Eilandspolder, Mijzen, Starnmeer, Oterleek, Kalverpolder en Wormer- en Jisperveld, Beemster
t.hoveling@waterlandendijken.nl

Marc Spaans

Veldcoördinator

Mobiel tel nr.: 06-152 50 924
Werkgebied: Oostzanerveld, Ilperveld, Katwoude, Varkensland, Wijdewormer
marcspaans@xs4all.nl

Tanja Verbij

Veldcoördinator / junior projectleider

Mobiel tel nr.: 06 – 255 17 727
Werkgebied: Waterland-Oost, Monnickendam, Marken, Zuiderwoude, Uitdam
t.verbij@waterlandendijken.nl

Tessa Hoogeveen

Veldcoördinator/junior projectleider

Mobiel tel nr. : 06 – 213 21 439
Werkgebied: Krommenie, Assendelft, Heiloo, Limmen, Castricum, Uitgeest, De Woude, Westzaan, Bergen, Egmond, Schoorl
t.hoogeveen@waterlandendijken.nl

Willem Overweg

Veldcoördinator

Mobiel tel nr.: 06 – 116 90 890
Werkgebied: Zeevang, de Beetskoog
willem.overweg@hetnet.nl