WLD kantoor gesloten maar we zijn bereikbaar

Om risico’s zo goed mogelijk te vermijden volgt Water, Land & Dijken het advies op van de overheid, RIVM en ArboNed en is het kantoor de komende drie weken gesloten. De medewerkers werken vanuit huis en zijn via de volgende contactgegevens bereikbaar:

Contactgegevens kantoormedewerkers:

Walter Menkveld, Directeur
06-25341881, w.menkveld@waterlandendijken.nl

Jan Kees den Rooijen, Financieel manager
jc.rooijen@waterlandendijken.nl

Winnie van der Kroon, Secretariaat medewerker
0299-437463, info@waterlandendijken.nl

Susette Luger, Project ondersteuning
s.luger@waterlandendijken.nl

Martine Bijman, Projectleider
06-25374307, m.bijman@waterlandendijken.nl

Annemarie Koelemeijer, Projectleider
06-25593447, a.koelemeijer@waterlandendijken.nl

Els Wennekers, Project uitvoering
e.wennekers@waterlandendijken.nl

Els van Leeuwen, Financieel medewerker
e.leeuwen@waterlandendijken.nl

Contactgegevens veldcoördinatoren:

Marieke Stam
Mobiel tel nr.: 06 – 154 29 987, m.stam@waterlandendijken.nl
Werkgebied: Schermer, Eilandspolder, Mijzen, Starnmeer, Oterleek, Kalverpolder en Wormer- en Jisperveld, Beemster

Monique Hoffenaar
Mobiel tel nr.: 06-152 50 924, m.hoffenaar@waterlandendijken.nl
Werkgebied: Oostzanerveld, Ilperveld, Katwoude, Varkensland, Wijdewormer

Tanja Verbij
Mobiel tel nr.: 06 – 255 17 727, t.verbij@waterlandendijken.nl
Werkgebied: Waterland-Oost, Monnickendam, Marken, Zuiderwoude, Uitdam

Tessa Hoogeveen
Mobiel tel nr. : 06 – 213 21 439, t.hoogeveen@waterlandendijken.nl
Werkgebied: Krommenie, Assendelft, Heiloo, Limmen, Castricum, Uitgeest, De Woude, Westzaan, Bergen, Egmond, Schoorl

Willem Overweg
Mobiel tel nr.: 06 – 116 90 890, w.overweg@waterlandendijken.nl
Werkgebied: Zeevang, de Beetskoog