• BESTUUR EN TEAM

BESTUUR

Het bestuur van Water, Land & Dijken bestaat uit negen leden: zes agrariërs, een vertegenwoordiger van de Vrijwilligersraad en twee leden zijn niet-agrariër.
Het team en veldcoördinatoren vormen de werkorganisatie.

J.W.C. HOOGENDOORN

Voorzitter

G.B. VAN DIEPEN

Secretaris

M.H. ?????

????????

F.D.P. VOLKERS

Bestuurslid

M.J. STAM-KENTER

Bestuurslid

J. SANT

Bestuurslid

D.W. ??? of T.N. WIJNKER ??? (staat zo op huidige site)

Bestuursadviseur

J.J. JANTJES

Bestuurslid

TEAM

Walter Menkveld

Teamleider

w.menkveld@waterlandendijken.nl

Jan Kees den Rooijen

Financieël manager

jc.rooijen@waterlandendijken.nl

Winnie van der Kroon

Secretariaat medewerker

info@waterlandendijken.nl

Susette Luger

Projectondersteuning

s.luger@waterlandendijken.nl

Martine Bijman

Projectleider Agrarisch en Particulier Natuurbeheer

m.bijman@waterlandendijken.nl

Annemarie Koelemeijer

Projectleider Bodem & Water, boerderijeducatie, plattelandsrecreatie

a.koelemeijer@waterlandendijken.nl

Els Wennekers

Projectleider Groen-Blauwe diensten

e.wennekers@waterlandendijken.nl

Els van Leeuwen

Financieël medewerker

e.leeuwen@waterlandendijken.nl

Thom Hoveling

Veldcoördinator/junior projectleider

Mobiel tel nr.: 06 – 154 29 987
Werkgebied: Schermer, Eilandspolder, Mijzen, Starnmeer, Oterleek, Kalverpolder en Wormer- en Jisperveld

t.hoveling@waterlandendijken.nl

Frans Parmentier

Veldcoördinator

Mobiel tel. nr. 06 – 233 77 302
Werkgebied: Krommenie, Assendelft, Heiloo, Limmen, Castricum, Uitgeest, De Woude, Westzaan, Bergen, Egmond, Schoorl

Wout de Jong

Veldcoördinator

Mobiel tel nr.: 06 – 264 87 052
Werkgebied: Oostzanerveld, Ilperveld, Katwoude, Varkensland, Wijdewormer

Tanja Verbij

Veldcoördinator / junior projectleider

Mobiel tel nr.: 06 – 255 17 727

Werkgebied: Waterland-Oost, Monnickendam, Marken, Zuiderwoude, Uitdam

t.verbij@waterlandendijken.nl

Willem Overweg, Tessa Hoogeveen, Frank Wennekers

Veldcoördinatoren

Mobiel tel nr. Willem: 06 – 116 90 890
Mobiel tel nr. Tessa: 06 – 213 21 439

De agrariers in het werkgebied van de Zeevang, de Beetskoog, Beemster zijn, onderverdeeld onder Willem en Tessa.
Wilt u weten welke veldcoordinator u moet hebben, neem dan contact op met het secretariaat van WLD op telefoonnummer 0299 – 437 463 of stuur een e-mail naar secretariaat@waterlandendijken.nl